Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Cam Nikah Şekerleri


En güzel cam nikah şekeri modellerini cemreknikahsekeri.com'da bulabilirsiniz. Cam nikah şekerleri adından da anlaşılacağı üzere içerisinde cam bulunan ürünlerdir. Cam nikah şekerleri kategorisinde bir çok ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerden en çok tercih edilen ürünler minik ve sevimli kavanozlardır. Bunun yanında sevimli kandiller, nazar boncukları bu kategoride ki diğer ürünleden bazılarıdır. Bu cam kavanozlara isteğe göre kolonya, zeytinyağı, reçel, bonibon vs gibi malzemeler koyulabilmektedir. Cam nikah şekerleri  siparişleriniz için arkadaşlarımızla iletişim kurabilirsiniz.
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Nikah Söz Nişan Hediyelik Lavantalı Cam Şişe Kolonya Nikah Şekeri
15,00 TL
Nikah Söz Nişan Hediyelik Lavantalı Cam Şişe Kolonya Nikah Şekeri
15,00 TL
Nikah Söz Nişan Hediyelik Lavantalı Cam Şişe Kolonya Nikah Şekeri
15,00 TL
Çiçekli Ters Deney Tüpü Nikah Şekeri Türk Kahvesi Hediyeli - Nikah Bebek Kına Hediyelik
14,00 TL
Çiçekli Ters Deney Tüpü Nikah Şekeri - Nikah Bebek Kına Hediyelik
10,00 TL
Söz Nişan Kına Hediyesi - Cam Mumluk Nikah Şekeri
19,90 TL
Nikah Söz Nişan Hediyelik Cam Şişe Kolonya Nikah Şekeri
17,50 TL
Nikah Söz Nişan Hediyelik Kesmeli Cam Şişe Kolonya Nikah Şekeri
15,00 TL
Söz Nişan Kına Hediyesi -Kristal Kapaklı Çizgili Cam Kolonya Şişesi 50 cc
22,50 TL
Söz Nişan Kına Hediyesi - Cam Mumluk Nikah Şekeri
19,90 TL
Cam Hürrem Kolonya Şişesi Nikah Söz Nişan Bebek Hediyelik 50 cc
17,50 TL
Söz Nişan Kına Hediyesi -Kristal Kapaklı Cam Kolonya Şişesi 50 cc
29,90 TL
Bu kategoride toplam 270 ürün listeleniyor.

Cam Nikah Şekeri Fiyatları


Büyük küçük yüzlerce değişik ebattan oluşan kavanozlar Cam nikah şekerleri fiyatları için her bütçeye uygun fiyatlar vardır. 1,TL'den başlayıp 6-7TL aralığınına kadar devam edebilir. cam nikah şekerleri dağıtıldıktan sonra misafirleriniz tarafından evlerinde şık birer süsleme objesi olarak kullanılabilir. Çemrek cam nikah şekeri fiyatlarında diğer satıcılara göre çok daha uygun fiyatlar sunabiliyor. Bunun en büyük sebebi ürünlerini kendi ithal ediyor oluşudur. cemreknikahsekeri.com'da sizde istediğiniz cam nikah şekeri modelini en uygun fiyatlara bulabilirsiz.
 

Cam Nikah Şekeri Modelleri


Cam nikah şekeri modelleri, her zevke hitap edecek her türden cam objeye sahip bir kategoridir. En çok tercih edilen modeller ise küçük kavanozlardır. Bu kavanozların üzerlerine geln damat ve düğün temalı stickerlar tarafımızdan hazırlanıp talebinize göre kavanozun üzerine yapıştırılmaktadır. Sevimli kavanozlarımız rengarenk bahar çiçekleri ile de çok iyi bir şekil de kombine edilebilmektedir. Aşağıda bir çok kavanoz-çiçek kombini ile elde ettiğimiz ürün görebilirsiniz. cemreknikahsekeri.com tasarımcıları tarafından oluşturulan yüzlerce tasarım içinden sizde kendi tarzınıza göre bir cam nikah şekeri modeli bulabilirsiniz.

Ancak kendi modelinizi tasarlamak isterseniz mantar tıpalı cam kavanozunuzu , istediğiniz bir tül ve çiçekle kombine ederek kendi zevkinize daha uygun bir model ortaya çıkarabilirsiniz. Eğer "bende kendi modelimi yaratmak istiyorum" diyorsanız, arkadaşlarımız ile canlı destek veya telefon numaramızdan 
( 0224 221 24 11 ) iletişim kurabilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.