Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Çerçeveli Nikah Şekerleri


Çerçeve nikah şekerleri özellikle son dönemlerde oldukça sık tercih ediliyor. Misafirlerinize verecek olduğunuz çerçeve nikah şekeri çok güzel bir hatıra olarak kalacak. Üstelik çerçeve nikah şekerinizin içine fotoğraf yerleştirebilir ya da isminizin yazılı olduğu bir kart yerleştirebiliriz. Küçük mıknatıslı çerçeve nikah şekerleri buzdolabı süsü olarak kullanabilir. Daha büyük boyutlardaki çerçeve nikah şekerleri de evinizin bir köşesinde yerini alır. Çerçeve nikah şekerlerinde genel olarak kullanılan malzemeler plastik, metal ve porselendir. 
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
  • Sayfa :
  • 1
Kutulu Polyester Çerçeve Nikah Şekeri Söz Nişan Kına Hediyelik
20,00 TL
Kutulu Polyester Çerçeve Nikah Şekeri Söz Nişan Kına Hediyelik
49,90 TL
Çerçeve Nikah Şekeri Söz Nişan Kına Hediyelik
17,50 TL
Papatya Çerçeve Nikah Şekeri Söz Nişan Kına Hediyelik
17,50 TL
Çerçeve Nikah Şekeri Söz Nişan Kına Hediyelik
17,50 TL
Beyaz Çerçeve Söz Nişan Kına Hediyelik
17,50 TL
Kristal Taşlı Çerçeve Nikah Şekeridir.
55,00 TL
Bu kategoride toplam 7 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

Çerçeve Nikah Şekeri Fiyatları


Çerçeve nikah şekerleri geniş bir ürün skalasına sahiptir. Dolayısıyla fiyatları da aynı şekildedir. Çerçeve nikah şekerlerinin fiyatları 2.00 TL'den başlayıp 7.00 , 8.00 TL'ye kadar değişir. Daha uygun fiyatlı çerçeve nikah şekerileri genellikle daha küçük ebatlardadır ve plastiktir. Çerçeve nikah şekerlerinin diğer ürünlere göre en büyük avantajı davetlileriniz tarafından düğününüzden sonra da yıllarca evlerinde fotoğraf çerçevesi olarak saklanabilmesidir. Çerçeve nikah şekeri fiyatları çiçekli ve tüllü modellere göre fiyat olarak biraz daha pahalı olsa da kalıcılığı göz önünde bulundurulduğunda bu fiyat farkına değer gibi görünmektedir. Çerçeve nikah şekerlerini en uygun fiyat ve kalite ile cemreknikahsekeri.com'da bulabilirsiniz...
 

Çerçeve Nikah Şekeri Modelleri


Çerçeve nikah şekeri modelleri, cemrenikahsekeri.com adresinde yer alan en şık ve en çok tercih edilen modellerdendir. Çerçeve nikah şekerlerinde genel olarak kullanılan malzeme plastik ve metaldir. Bununla birlikte metal ile kristal taşların kombine edildiği çerçeve nikah şekeri modelleri de 2015 yılında müşterilerimiz tarafından en çok talep gören ürünlerden olmuştur. Çerçeve nikah şekeri modelleri düğünlerde sıkça içlerinde siyah beyaz gelin damat fotoğrafları ile birlikte dağıtılmaktadır.

Siz de çerçeve nikah şekeri siparişi vermeye karar verirseniz fotoğrafınızı daha önceden çerçeve nikah şekeri adedinde çoğaltıp bize ulaştırmanızı rica ederiz. Veya nikah şekerlerinizi teslim aldıktan sonra fotoğrafları çerçevelerin içine kendiniz de yerleştirebilirsiniz.
Eğer "bende kendi modelimi yaratmak istiyorum" diyorsanız, arkadaşlarımız ile canlı destek veya telefon numaramızdan
( 0224 221 24 11 ) iletişim kurabilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.