Alışveriş Sepetim
32,876
35,174

Seçiminizi Daraltın

Sadece

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.

Çiçekli Nikah Şekerleri


En güzel çiçekli nikah şekeri modellerini cemreknikahsekeri.com'da bulabilirsiniz. çiçekli nikah şekerleri çeşitli çiçekler çipsolar tüller ile kombine edilmiş modellerimizi bulabilirsiniz. çiçekli nikah şekerleri kategorisinde bir çok ürün bulunmaktadır. En çok tercih edilen ürün gruplarının başında gelmektedir. Bunun en önemli sebebi şıklığının yanında fiyatının da bir okadar uygun olmasıdır. Tüm çiçekli nikah şekerleri  siparişleriniz için arkadaşlarımızla iletişim kurabilirsiniz.

Çiçekli Nikah Şekeri Fiyatları


Yüzlerce değişik ebat ve renkten oluşan çiçeklerden oluşan çiçekli nikah şekerleri fiyatları için her bütçeye uygun fiyatlar vardır. 0,50,KRŞ'tan başlayıp 6-7TL aralığınına kadar devam edebilir. Çiçekli nikah şekerleri  misafirleriniz tarafından buzdolabı süsü olarakte kullanılabilmektedir. Modellerin çoğu mıknatısı modellerden oluşmaktadır. cemreknikahsekeri, mıknatıs için ekstra bir ücret taep etmemektedir. Çemrek çiçekli nikah şekeri fiyatlarında diğer satıcılara göre çok daha uygun fiyatlarla tasarmlarını beğeninize sunmakadır. cemreknikahsekeri.com'da sizde istediğiniz çiçekli nikah şekeri modelini en uygun fiyatlara bulabilirsiz.
 

Çiçekli Nikah Şekeri Modelleri


Çiçekli nikah şekeri modelleri kategorisi, birbirinden güzel yüzlerce çeşir rengarenk çiçekler ve cipsoların birbiri ile kombine edilerek oluşturulan modelerine ev sahipliği yapıyor. En çok tercih edilen modeller ise tek parça renki çiçeklerin kullanıldığı modellerdir. Karlı tüller rengarenk bahar çiçekleri ile de çok iyi bir şekil de kombine edilebilmektedir.

Ancak kendi modelinizi tasarlamak isterseniz çiçekli nikah şekeri modelleri kategorisinde bir çok kombinasyon seçeneğiniz vardır. İstediğiniz bir tül ve çiçekle kombine ederek kendi zevkinize daha uygun bir model ortaya çıkarabilirsiniz. Eğer "bende kendi modelimi yaratmak istiyorum" diyorsanız, arkadaşlarımız ile canlı destek veya telefon numaramızdan 
( 0224 221 24 11 ) iletişim kurabilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.