Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Çubuklu Bebek Şekeri


Çubuklu bebek şekerleri özelllikle sunumda çok güzel durmaktadır. Renkli kovalara ya da sepetlere strafor köpük yardımıyla saplanan çubuklu bebek şekerleri birbirinden güzel ve değişik aranjelerle gözlere hitap etmektedir. Çubuklu bebek şekerleri  oldukça sık tercih edilen bir çeşittir. Çubuklu Bebek şekerleri keçelerden ahşap objele kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Çubuklu bebek şekerleri mıknatıslı ya da mıknatıssız tercih edilebiliyor. Mıknatıslı olursa buzdolabı süsü olarak kullanılabilir, mıknatıssız olursa evdeki saksılara batırıp kullanılabilir. Eğer siz de bebek şekerinizi çubuklu yaptırmaya karar verdiyseniz geniş ürün yelpazemizden faydalanabilir ve cemreknikahsekeri.com adresinden siparişinizi verebilirsiniz.
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
  • Sayfa :
  • 1
Çubuklu Ahşap Aydede Bebek Şekeri
5,00 TL
Çubuklu Ahşap Leylek Bebek Şekeri
6,00 TL
Çubuklu Ahşap Leylek Bebek Şekeri
5,00 TL
Bu kategoride toplam 3 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

Çubuklu Bebek Şekeri Fiyatları


Çubuklu bebek şekerleri de diğer bebek şekeri modelleri gibi çeşitlilik gösterir. Çubuklu bebek şekeri fiyatları da buna bağlı olarak değişkenlik gösterir. Yine her bütçeye uygun çubuklu bebek şekeri bulabilmek mümkün. Çubuklu bebek şekeri fiyatları 1.25 tl'den başlamaktadır ve 3 - 4 tl'ye kadar çıkmaktadır. Cemreknikahsekeri.com ailesi olarak en güzel çubuklu bebek şekerlerini en uygun fiyata bulabilmeniz için sizlere yardımcı oluyoruz. Her türlü soru ve bilgi için müşteri temsilcinizle iletişime geçebilirsiniz.
 

Çubuklu Bebek Şekeri Modelleri


Çubuklu bebek şekeri modellerinde ahşap ürünlerin çeşidi çok fazladır. Çubuklu bebek şekeri modellerinde ahşap leylek, bebek, emzik, elbise, tulum, ayıcık gibi bir çok figür kullanılmıştır. Çubuklu ahşap bebek şekerleri gibi çubuklu keçe bebek şekerleri de ilgi görmektedir. Yine çubuklu keçe bebek şekerlerinde de kelebek, kuzu, uğurböceği, papatya gibi figürler kullanılmaktadır. Eğer siz de bebek şekerinizi çubuklu yaptırmaya karar verirseniz ürünlerimizi inceleyiniz. Size buradan önerebileceğimiz modellerimizden birincisi çubuklu ahşap aydede bebek şekeri diğeri ise çubuklu kova bebek şekeridir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.