Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Deniz Temalı Nikah Şekerleri


En güzel deniz temalı nikah şekeri modelleri cemreknikahsekeri.com'da. deniz temalı nikah şekerleri müşterilerimiz tarafından sık tercih edilen modellerden biri. Bunun en büyük nedeni belki de her deniz objesinin nikah şekerlerine katmış olduğu o eşsiz romantizm duygusundan ileri geliyor. Özellikle deniz temalı düğünlerde en sık karşımıza çıkan modellerdir, deniz temalı nikah şekeri modelleri. Davetlileriniz bu şık aksesuarları çok uzunca bir süre evlerinin en önemli köşesinde sizi hatırlamak için saklayacaklardır.
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Söz Nişan Kına Hediyesi - Epoksi Magnet Nikah Şekeri
30,00 TL
Söz Nişan Kına Hediyesi, İstiridye Mum Kutusu Nikah Şekeri
22,50 TL
Söz Nişan Kına Hediyesi, Renkli Çiçekli Midye Kabuğu Nikah Şekeri
22,50 TL
Söz, Nişan, Kına Hediyeliği Kutulu Lavantalı Sabun 50 Gr
35,00 TL
Söz Nişan Kına Hediyesi, Ahşap Kalpli Midye Kabuğu Nikah Şekeri
22,50 TL
Söz Nişan Nikah Kına Hediyelik - İstiridye Nikah Şekeri
30,00 TL
Söz Nişan Kına Hediyesi, Kuru Çiçekli Midye Kabuğu Nikah Şekeri
20,00 TL
Örümcek Tüllü Midye Kabuğu Nikah Şekeri
20,00 TL
Orjinal Deniz Yıldızı Nikah Şekeri
24,00 TL
Bu kategoride toplam 9 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

Deniz Temalı Nikah Şekeri Fiyatları


Deniz temalı nikah şekeri fiyatları diğer ürünlerimizin fiyatları ile paralellik göstermektedir. Fiyat dengesi 1TL ile 10TL arasında bir rakamda değişmektedir. Kısıtlı bütçelerle bile uygun fiyatlı deniz temalı nikah şekerleri yaptırılabilir. En uygun fiyatlı deniz temalı ürünlerimizin başında hem şık bir o kadar da romantik bir ürün olan deniz yıldızları geliyor. Yaz düğünlerinin vazgeçilmezi olan deniz yıldızı nikah şekerleri, düğününüzün romantizm atmosferini kat be kat artırmanıza olanak sağlıyor. cemreknikahsekeri.com'da sizde istediğiniz çiçekli nikah şekeri modelini en uygun fiyatlara bulabilirsiz.

 

Deniz Temalı Nikah Şekeri Modelleri


Deniz temalı nikah şekeri modelleri çok şık objeleri içindi bulunduruyor, tabi ki bunlardan en çok tercih edilen deniz yıldızları ve midye kabukları. 2014 yılında en çok tercih edilen modellerimizden biri olan deniz yıldızı nikah şekeri modelleri siz kullanıcılarımız için birbirinden şık tüller, keseler, kurdelalar ile kombin ediliyor. Deniz yıldızı nikah şekerleribirden farklı renkte siz değerli kullanıcılarımızn beğenisine sunulmaktadır. Bunun yanında tekneli, ve gemi figürli deniz temalı modellerimizde vitrinlermizide yer almaktadır. Düğünden sonra eşinize sürpriz yapıp bir yat alacaksanız bu tarz bir ürün tercih edebilirsiniz.

Ek olarak kendi modelinizi kendinizde yaratabilirsiniz. Çeşitli tüller ve deniz objeleri ile kendi tarzınıza en yakın modeli oluşturabilirsiniz.
Eğer "bende kendi modelimi yaratmak istiyorum" diyorsanız, arkadaşlarımız ile canlı destek veya telefon numaramızdan,

( 0224 221 24 11 ) iletişim kurabilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.