Seçiminizi Daraltın

Sadece

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.

Diş Buğdayı Şekeri


Eski bir gelenek olan diş buğdayı, bebeklerin ilk dişlerinin çıktığında yapılan etkinliklerdir. Bu etkinlik için Çemrek olarak sizlere en şık diş buğdayı şekerlerini sunuyoruz. Bu kategorimizde yer alan ürünlerin büyük bir bölümü diş temasında olan ürünlerdir. Sizlere önerebileceğimiz ürünlermizden bir kaçı; Çubuklu diş buğdayı şekeri ve anahtarlık diş buğdayı şekeri dir.

Diş Buğdayı Şekeri Fiyatları


Diş buğdayı şekeri fiyatları 1TL-5TL arasında değişiklik göstermektedir. Size bütçenize en uygun diş buğdayını Çemrek'ten satın alabilirsiniz. Kalıcılığı diğer ürünlerden daha fazla olan anahtarlık gibi diş buğdayı modelleri diğer ürünlere göre fiyat olarak biraz daha yukarıda olabilmektedir. Çemrek olarak sizlere en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyoruz.


Diş Buğdayı Şekeri Modelleri


Diş buğdayı şekeri modelleri, büyük oranda diş teması üzerine kuruluş modeller. Diş buğdayı şekeri isimli modelimizde ürünleri üzerinde kullanılan diş figürü ile ilgili olarak bir fikre sahip olabilirsiniz. Bunun yanında modellerimizde çubuklu diş buğdayları, anahtarlıklar, çeşitli kutulu modeller yer alıyor. Beğendiniz modeli sipariş vermek için arkadaşlarımızla iletime geçmeniz yada, sitemiz üzerinden sipariş vermeniz yeterlidir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.