Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Doğum Günü Şekeri


Eğer son dönemlerde bir doğum gününe gittiyseniz mutlaka görmüşsünüzdür doğum günü şekeri dağıtıldığını. Özellikle 1 yaş doğum günü şekeri hemen hemen her aile bebeğine yaptırmaktadır. 1 şeklinde biblolar, 1 yaş çerçeveler sık tercih edilir. Doğum günü şekeri sadece 1 yaş doğum gününde değil 5 - 6 yaş doğum gününe kadar rahatlıkla karşımıza çıkıyor. Daha çok okul öncesi çocukların konsept doğum günü partilerinde arkadaşlarına doğum günü şekeri verdiğini görebiliriz.
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Epoksi Anahtarlık Bebek Şekeri
12,50 TL
Mevlüt Bebek Doğum Günü Hediyelik - Küp Mumluk Bebek Şekeri
15,00 TL
Mevlüt Bebek Doğum Günü Hediyelik - Küp Mumluk Bebek Şekeri
15,00 TL
Epoksi Anahtarlık Bebek Şekeri
12,50 TL
Epoksi Anahtarlık Bebek Şekeri
12,50 TL
Pleksi Anahtarlık Bebek Şekeri Çikolata ikramlı
12,50 TL
Söz Nişan Kına Hediyesi, Kutulu Renkli Bubble Mum Nikah Şekeri
15,00 TL
12,50 TL
%16,7
Söz Nişan Kına Hediyesi, Kutulu Renkli Bubble Mum Nikah Şekeri
15,00 TL
12,50 TL
%16,7
Söz Nişan Kına Hediyesi, Renkli Bubble Mum Nikah Şekeri
9,00 TL
Patron Bebek Doğum Günü Hediyelik Magnet Çerçeve
10,00 TL
Ahşap Kitap Ayracı Bebek Şekeri Bebek Hediyelik
12,50 TL
Bu kategoride toplam 113 ürün listeleniyor.

Doğum Günü Şekeri Fiyatları


Doğum gününüzün unutulmaz olması için sevdiklerinize doğum günü şekeri verebilirsiniz. Doğum günü şekeri fiyatları 1,50 tl'den başlayıp 5 - 6 tl'ye kadar değişmektedir. Genelde çok tercih edilen çerçeve doğum günü şekerlerinin fiyatları 2.75'ten başlamakta olup , biblolu doğum günü şekerlerinin fiyatları biraz daha uygundur. Doğum günlerinde bebek mevlütlerinden daha az sayıda şeker yaptırıldığı düşünülecek olunursa aile bütçesini sarsmadan güzel bir hediyelik seçebilirsiniz.  


Doğum Günü Şekeri Modelleri


Doğum günü şekeri modellerinde en çok tercih edilen ürün çerçevelerdir. Çerçevelerin içine fotoğraf yerleştirilebileceği gibi isim yazılı bir kart da eklenebilir. Doğum günlerinde tercih edilen diğer modeller de biblolar, kavanozlar, şişeler, notluk ve anahtarlıklardır. Daha çok kalıcı ürünler tercih edilmektedir. Konsept doğum günü partilerin de o konsepte özel doğum günü şekeri de yapılmaktadır. Örneğin; minnie mouse konseptli bir partide sevimli çubuklu minnie mouse ya da minnie mouse anahtarlık tercih edilebilir. Veya hello kitty konseptli bir partide hello kitty'li mini bir kavanoz... Eğer sizin de aklınızda bir doğum günü şekeri varsa cemreknikahsekeri.com ailesi olarak sizlere yardımcı olabiliriz... Doğum günlerinde en çok tercih edilen modellerden bazıları, pasta biblolu doğum günü şekeri ve renkli biblolu doğum günü şekeridir

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.