Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Doğum Günü Şekeri


Eğer son dönemlerde bir doğum gününe gittiyseniz mutlaka görmüşsünüzdür doğum günü şekeri dağıtıldığını. Özellikle 1 yaş doğum günü şekeri hemen hemen her aile bebeğine yaptırmaktadır. 1 şeklinde biblolar, 1 yaş çerçeveler sık tercih edilir. Doğum günü şekeri sadece 1 yaş doğum gününde değil 5 - 6 yaş doğum gününe kadar rahatlıkla karşımıza çıkıyor. Daha çok okul öncesi çocukların konsept doğum günü partilerinde arkadaşlarına doğum günü şekeri verdiğini görebiliriz.
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Bebek Hediyelik - Ahşap Winnie the Pooh Anahtarlık Bebek Şekeri
10,00 TL
Bebek Hediyelik - Ahşap Uğur Böceği Anahtarlık Bebek Şekeri
10,00 TL
Kutulu Unicorn Magnet Hediyelik - 6 cm
9,50 TL
Kutulu Magnet Kuğulu Pleksi Bebek Şekeri - Bebek Hediyelik 8 cm
12,50 TL
Kutulu Magnet Kuğulu Bebek Şekeri Kokulutaş - Bebek Hediyelik
15,00 TL
Kutulu Magnet Güneş Bebek Şekeri Kokulutaş - Bebek Hediyelik
11,50 TL
Kutulu Magnet Bebek Şekeri Kokulutaş - Bebek Hediyelik
15,00 TL
Bebek Hediyelik Ahşap Zürafa Anahtarlık Bebek Şekeri
10,00 TL
Kutulu Ayıcıklı Mumluk Hediyelik
35,00 TL
Doğum Günü Bebek Hediyelik Mum Ve Kolonya Şişesi Bebek Şekeri Çantalı
17,50 TL
Söz Nişan Kına Hediyesi - Cam Mumluk Nikah Şekeri
15,00 TL
1 Yaş Açacak Doğum Günü Hediyeliği
10,00 TL
Bu kategoride toplam 95 ürün listeleniyor.

Doğum Günü Şekeri Fiyatları


Doğum gününüzün unutulmaz olması için sevdiklerinize doğum günü şekeri verebilirsiniz. Doğum günü şekeri fiyatları 1,50 tl'den başlayıp 5 - 6 tl'ye kadar değişmektedir. Genelde çok tercih edilen çerçeve doğum günü şekerlerinin fiyatları 2.75'ten başlamakta olup , biblolu doğum günü şekerlerinin fiyatları biraz daha uygundur. Doğum günlerinde bebek mevlütlerinden daha az sayıda şeker yaptırıldığı düşünülecek olunursa aile bütçesini sarsmadan güzel bir hediyelik seçebilirsiniz.  


Doğum Günü Şekeri Modelleri


Doğum günü şekeri modellerinde en çok tercih edilen ürün çerçevelerdir. Çerçevelerin içine fotoğraf yerleştirilebileceği gibi isim yazılı bir kart da eklenebilir. Doğum günlerinde tercih edilen diğer modeller de biblolar, kavanozlar, şişeler, notluk ve anahtarlıklardır. Daha çok kalıcı ürünler tercih edilmektedir. Konsept doğum günü partilerin de o konsepte özel doğum günü şekeri de yapılmaktadır. Örneğin; minnie mouse konseptli bir partide sevimli çubuklu minnie mouse ya da minnie mouse anahtarlık tercih edilebilir. Veya hello kitty konseptli bir partide hello kitty'li mini bir kavanoz... Eğer sizin de aklınızda bir doğum günü şekeri varsa cemreknikahsekeri.com ailesi olarak sizlere yardımcı olabiliriz... Doğum günlerinde en çok tercih edilen modellerden bazıları, pasta biblolu doğum günü şekeri ve renkli biblolu doğum günü şekeridir

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.