Alışveriş Sepetim
32,532
34,819

Seçiminizi Daraltın

Sadece

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.

İkiz Bebek Şekeri


İkiz bebek şekeri modelleri genelde çift bebek biblolu olarak uygulanır. Eğer bebeklerin biri kız diğeri erkekse pembe mavi uygulanan ikiz bebek şekerleri daha bir güzel durmaktadır. İkiz bebek şekerleri eğer bebeklerin her ikisi de kız ise pembe, her ikisi de erkek ise mavi uygulanır. İkiz bebek şekerleri çift bebek biblolu uygulandığı gibi çift emzik ya da çift biberon biblolu olarak da uygulanabilir. İkiz bebek şekerlerinde diğer bebek şekeri modellerinde olduğu gibi yine en çok tercih edilen lavantalı ikiz bebek şekerleridir.

İkiz Bebek Şekeri Fiyatları


Aramıza katılan minik bir bebeğin birçok masrafı olduğunu biliyoruz. Eğer bu bir minik bebek, iki minik bebek olursa bütün masraflar ikiye katlanacaktır. Tabii bu ebevenyler için güzel olduğu kadar sıkıntılı da bir dönem olabilir. Böyle bir dönemde cemreknikahsekeri.com olarak sizlere en uygun ikiz bebek şekeri fiyatlarını sunmak için çalışıyoruz. Fakat ikiz bebek şekerlerinde çift biblo ya da çift figür kullanıldığı için fiyatlar 1.00 tl'den değil 1.75 tl'den başlamaktadır. İkiz bebek şekeri fiyatları 4 - 5 tl'ye kadar çıkabilmektedir. İkiz bebek şekeri fiyatlarını araştırıken cemreknikahsekeri.com adresine de bakmayı unutmayın. 
 

İkiz Bebek Şekeri Modelleri


İkiz bebek şekeri modelleri genellikle çift bebek biblolu ya da çift figürlü uygulanmaktadır. Eğer bebeklerin biri kız diğeri erkek ise bebek şekeri modelleri pembe, mavi uygulanır ve daha bir sevimli olur. ikiz bebek şekeri modelleri balkabağı arabasına oturan 2 sevimli bebek ya da bir kutunun üzerinde iki emzik figürü olabilir. İkiz bebek şekeri modelleri tamamen hayalgücünüze kalmıştır. Minik ikiz bebekleriniz için sizlerin hayal ettiği bebek şekeri modelini gerçekleştirmemiz için müşteri temsilcinizle iletişime geçebilirsiniz. Sipariş vermeyi düşünebileceğiniz bir kaç ürün önerimiz var, ilk ürünümüz balkabağı arabalı ikiz bebek şekeri diğer ürünümüz ise  çerçeve ikiz bebek şekeri dir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.