Seçiminizi Daraltın

Sadece

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.

Keseli Nikah Şekerleri


cemreknikahsekeri.com'da aradığınız keseli nikah şekeri modellerimizi aşağıda görebilirsiniz. Keseli nikah şekerleri birden çok boyutta çeşitli taşlar, ve sabunlarla kombine edilmiş isteğe göre içine şekerlerin yada lavantanın koyulduğu, çok şık modeller. Keseli nikah şekeri modelleri tül keseler, kadife keseler, puantiyeli keseler, ve örümcek tülden keseler olarak bir çok kategoriye ayrılıyor. Sizde kendi düğününüze en uygun modeli aşağıdan bulabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Keseli Nikah Şekeri Fiyatları


Keseli nikah şekeri fiyatları metal ve cam objeli modellere göre biraz daha uygun olduğunu söyleyebiliriz. Her nikah şekerinde olduğu gibi keseli modellerde de ürünün fiyatını belirleyen en önemli etken kullanılan malzemelerin kalitesi ve adedidir. Örnek vermek gerekirse, kesenizin içine koymak istediğiniz çikolata ya da sabun keseli nikah şekerlerinizin fiyatını doğrudan etkileyecektir. Bunun yanında bu fiyatı konulacak olan malzemenin kalitesi ve miktarı da etkilemektedir. Keseli nikah şekeri fiyatları 0,75KRŞ-5TL arasında değişmektedir. cemreknikahsekeri.com'da sizde istediğiniz keseli nikah şekeri modelini en uygun fiyatlara bulabilirsiz.
 

Keseli Nikah Şekeri Modelleri


Keseli nikah şekeri modelleri cemreknikahsekeri.com'da bulabileceğiniz en şık modellerdendir. Keseli modeller misafirleriniz tarafından daha sonra farklı amaçlar içinde kullanılabilir. Keseli nikah şekeri modelleri en uygun fiyatlarla bulunduğunuz sayfada inceleyebilirsiniz. Bir sonra ki sayfaya geçmek için lütfen sayfa sonunda bulunan 1-2-3 şeklinde devam eden butonlara tıklayınız. Siz de nikahınıza veya düğününüze uygun keseli nikah şekeri modelini Çemrek'te bulabilirsiniz. Çemrek tasarımcıları tarafından özenle tasarlanan modellere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ek olarak kendi modelinizi kendinizde yaratabilirsiniz. Çeşitli tüllerdeniz objeleri, sabunlar, kurdelalar, keseler, metal objeler, cam ve porselen objeler ile kendi tarzınıza en yakın modeli oluşturabilirsiniz.

Eğer "bende kendi modelimi yaratmak istiyorum" diyorsanız, arkadaşlarımız ile canlı destek veya telefon numaramızdan,

( 0224 221 24 11 ) iletişim kurabilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.