Alışveriş Sepetim
32,876
35,174

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Mumluk Nikah Şekerleri


Mumul nikah şekeri modelleri Çemrek nikah şekeri tarafından sunulan en romantik modellerden. Aşağıda sitemizde ve şubelermizde bulabileceğiniz mumluk nikah şekeri modellerini görebilirsiniz. Bu modeller içerisinde size önerebileceğim modellerin başında metal mumluk nikah şekeri modelimiz geliyor. Üstünde ki vintage metal kaplama ile çok şık ve romantik bir nikah şekeri olarak, misafirlerinize sunabilirsiniz. Sizde mumluk bir nikah şekeri siparişi vermek isterseniz en güzel modelleri Çemrekte bulacaksınız.

Mumluk Nikah Şekerleri Fiyatları


Mumluk nikah şekeri fiyatları 2,50 TL ile 5,00TL arasında değişiklik arz ediyor. Diğer modellerimize göre biraz daha fiyatlı olan mumluk modeller, sağlamlığı ve sürekli olarak misafirleriniz tarafından kullanılabilecek oluşu bu modelin en büyük özelliğidir. Mumluk nikah şekeri fiyatları rakiplerimize oranla kalite ve şıklık anlamında Çemrek farkı ile size çok daha uygun fiyatlar ile teslim edilmektedir.
 

Mumluk Nikah Şekeri Modelleri


Mumluk nikah şekeri modelleri Çemrek'te. Tarzınıza en uygun nikah şekeri modelleri için Çemrek nikah şekerini tercih edebilirsiniz. En şık mummluk nikah şekeri modellerini yukarı da görebilirsiniz. Sizlere önerebileceğimiz bir nikah şekeri modeli olarak simli beyaz mumluk nikah şekerini öneriyoruz. Üzerinde ki simlerle ve beyazlığı ile saflığı berraklığı temsil eden modelimiz, misafirleriniz için unutulmaz bir nikah şekeri olacaktır. Aynı modelin siyah mumluk nikah şekeri versiyonunu yine aynı sayfa içerisinde bulabilirsiniz.

Arkadaşlarımız sizlere 7/24 destek sağlayacaklar. Mumluk nikah şekeri modelleri tasarlamak isterseniz arkadaşlarımız ile iletişim kurabilir kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. İletişim için , 
( 0224 221 24 11 ) ü arayabilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.