Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Notluk Nikah Şekerleri


Bu kategorimizde size birbirinden şık notluk nikah şekerlerimizi sunuyoruz. Notluk nikah şekerlerinin en önemli özelliği, düğünden sonra değerli misafirlerinizin hediyenizi evlerinde ya da iş yerlerinde birer notluk olarak kullanabilmeleridir. Notluk nikah şekerleri genel de ahşap, porselen gibi malzemelerden üretilmektedir. Kullanılan figürlere baktığımızda birbirinden şık gelin damat ve araba figürlerini görmekteyiz. Özellikle en çok talep gören modellerden biri olan gelin damat büstü notluk nikah şekeri ni sizinde beğeneceğinizi umuyoruz.
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
  • Sayfa :
  • 1
Ahşap Kutu ve Notluk Nikah Şekeridir
10,00 TL
Ahşap Notluk Nikah Şekeri
10,00 TL
Motosikletli Gelin Damat Ahşap Notluk Nikah Şekeri
10,00 TL
Bu kategoride toplam 3 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

Notluk Nikah Şekeri Fiyatları


Notluk nikah şekeri fiyatları diğer ürünlerimize kıyasla bir miktar dahaz fazla olabilir, bunun en büyük sebebi düğünden sonrada misafirleriniz tarafından notluk işlevi ile kullanılacak oluşudur. Fiyatları 1,5TL den başlayıp 10TL aralığına kadar devam etmektedir. 1,75 TL'ye Ahşap madallı notluk nikah şekeri ni alabileceğiniz gibi 5,75TL'ye kelebekli notluk nikah şekeri gibi  bir ürünede sahip olabilirsiniz. Ürünler arasında ki fiyat farklı kullanılan malzemenin cinsinden kaynaklanmaktadır. Bakıldığında her bütçeye göre notluk nikah şekeri fiyatları mevcuttur.
 

Notluk Nikah Şekeri Modelleri


Notluk nikah şekeri modelleri en çok tercih edilen modellerdendir, bunun sebebi ilk olarak çok dayanıklı ürünler olması ve çiftlerin misafirlerinin bu ürünlerini yıllarca bozulmadan saklayabilecek olmalarıdır. Notluk nikah şekeri modellerinde en çok kullanılan objeler gelin damat figürleridir. En çok kullanılan malzemeye baktığımızda ise daha çok ahşap kullanıldığını görebiliriz. Sarılmış gelin damat biblolu notluk nikah şekerinde görüleceği üzere misafirlerinizin masalarında hem işlevsel hem de şirin bir görüntü oluşturmaktadır.

Çeşitli notluklar, çiçekler, kurdelalar, tüller ile kendi tarzınıza en yakın modeli oluşturabilirsiniz.
Eğer "bende kendi modelimi yaratmak istiyorum" diyorsanız, arkadaşlarımız ile canlı destek veya telefon numaramızdan,

( 0224 221 24 11 ) iletişim kurabilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.