Seçiminizi Daraltın

Sadece

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.

Porselen Nikah Şekerleri


Porselen nikah şekerleri düğünlerde çiftler tarafından en çok talep edilen nikah şekerlerinden. Bu kategorimizde sizlere önerebileceğimiz en özel nikah şekerleri porselen kutu nikah şekerleridir. Porselenin eşsiz dokusu ve beyazın saflığını içinde barındıran porselen nikah şekerleri, düğün ve nikahların vazgeçilmezleri. Porselen nikah şekerleri en çok çiçeklerle kombine ediliyor, ve ortaya gerçekten inanılmaz sonuçlar çıkıyor. Burada beyaz sedefli porselen nikah şekeri ni sizlere örnek olarak sunmak istiyorum, çiçeklerle ve o şeffaf kurdela ile ne kadar da muazzam bir sonuç ortaya çıkmış değil mi?

Porselen Nikah Şekeri Fiyatları


Porselen nikah şekeri fiyatları 2TL ile 10TL arasında değişmektedir. Sizlere önerebileceğimiz porselen nikah şekerleri diğer ürünlerle fiyat olarak pek fazla bir fark arz etmemektedir. 2 TL gibi bir rakama şık bir porselen kutulu nikah şekeri alabileceğiniz gibi, 5,75TL ye porselen tuzluk nikah şekeri de alabilirsiniz. Bu ürünler dayanıklıkları sayesinde düğününüzden yıllar sonra bile misafirleriniz tarafından biblo olarak yada tuzluk olarak kullanılabileceklerdir.
 

Porselen Nikah Şekeri Modelleri


Porselen nikah şekeri modelleri, yüzlerce farklı porselen objenin çeşitli tül ve çiçeklerle kombine edilmesiyle tasarlanan modellerdir. Bazı porselen nikah şekerleri ise sadece biblo olarak misafirlerinize armağan edilebilir, özellikle altın varaklı porselen kutular son yıllarda en sık tercih edilen porselen nikah şekeri modellerinden. Bunun yanında çin vazosu desenli porselen kutu nikah şekerleri de en az altın varaklı modeller kadar tercih ediliyor. Sizde düğününüzde porselenin eşsiz iştihamını yaşatmak istiyorsanız size bir telefon kadar yakınız, porselen nikah şekeri modelleri için lütfen arkadaşlarımız ile canlı destek yada çağrı merkezimizden iletişim kurunuz.

Çeşitli porselen biblolar, çiçekler, tüller ve kurdelalar ile kendi tarzınıza en yakın modeli oluşturabilirsiniz.
Eğer "bende kendi modelimi yaratmak istiyorum" diyorsanız, arkadaşlarımız ile canlı destek veya telefon numaramızdan,

( 0224 221 24 11 ) iletişim kurabilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.