Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Ayetli Nikah Şekeri


En şık ayetli nikah şekeri modellerini cemreknikahsekeri.com'da bulabilirsiniz. Ayetli nikah şekerlerinde, çeşitli ayetler ve "Allah" (CC) "Hz. Muhammed" (SAV) isimleri yer almaktadır. Ayetli nikah şekerlerinde genel olarak en çok kullandığımız malzeme cam ve porselendir. Camlar ve porselenler genel de tabak figürü olarak siz değerli kullanıcılarımızın beğenisine sunulmuştur. Ayetli nikah şekerleri karlı tüller, altın rengi kurdeleler ile kombine edilerek çok şık tasarımlar ortaya çıkmıştır. Bu şık tasarımları beğeneceğinizi ümit ediyoruz.

Ayetli nikah şekerlerimizden şık bir örnek;
Ayetli porselen nikah şekeri.

 
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Kutulu ve Kuran-ı Kerim ve İnci Tesbihli Hediyelik
27,50 TL
Söz Nişan Kına Hediyesi, İncili Tesbih Kutulu Nikah Şekeri
20,00 TL
Söz, Nişan, Kına Hediyeliği Mika Kutuda İnci Tesbih Hediyelik
17,50 TL
Söz Nikah Nişan Kına Bebek Hediyesi, Yasin 10-14 cm Kadife
20,00 TL
Söz Nikah Nişan Kına Hediyesi, Yasin ve Tesbih Keseli
15,00 TL
Söz Nişan Kına Mevlüt Hediyesi, Kutulu İnci Tesbih Hediyelik
21,00 TL
Söz Nişan Kına Mevlüt Hediyesi, Kutulu İnci Tesbih Hediyelik
17,50 TL
Çantalı Yasin-i Şerif Hediyelik
17,50 TL
Kutulu ve Büyük Boy Kadife İnci Tesbihli Yasin-i Şerif Hediyelik
32,50 TL
Ayetli Kadife Kutu Nikah Şekeri
11,50 TL
Ayetli Külah Mevlüt Şekeri
7,50 TL
Pleksi Aynalı Nikah Şekeri
7,00 TL
Bu kategoride toplam 23 ürün listeleniyor.

Ayetli Nikah Şekeri Fiyatları


Ayetli nikah şekerleri fiyatları cam ve porselen, malzemelerden olmasına rağmen her bütçe için uygun fiyatlarda şık ürünler vardır. Ayetli nikah şekeri fiyatları 1,25TL'den başlayıp 6-7TL aralığınına kadar devam edebilir. Ayetli nikah şekerlerinin düğünlerde dağıtıldığında yeni yuva kuran çiftlere bereket ve huzur getireceğine inanılır. Ayetli nikah şekeri fiyatları bir çok modele göre daha uygun bir seviyede yer aldığını söyleyebiliriz. Sizde cemreknikahsekeri.com'da aramış olduğunuz ayetli nikah şekeri modelini en uygun fiyatlara bulabilirsiz.
 

Ayetli Nikah Şekeri Modelleri


Ayetli nikah şekeri modelleri bir çok modele göre daha çok modeli barındırıyor. Müşterilerimizin en çok tercih ettiği model porselen, cam ve kristal malzemelerden tasarlanmış olan ayetli nikah şekeri modelleridir. Bunun yanında nazar boncuklu ayetli modellerimiz bulunmaktadır. Sizde kendi ayetli nikah şekeri modelinizi ortaya çıkarmak istiyorsanız arkadaşlarımız ile canlı destek veya telefon numaramızdan,
( 0224 221 24 11 ) irtibat kurabilirsiniz. Bu sayede kendi modelinizi yaratabilir, hiç bir yerde rastlayamayacağınız sadece size özel bir modeli misafirlerenize vermenin mutluluğunu yaşamış olacaksınız.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.